OLLER COATER (Düz yüzey boyama makinesi)
Genel olarak düz yüzeye sahip olan malzemenin boyanması ve UV lak uygulaması için kullanılmaktadır. Kullanılacak boya ya da lak iki merdane yardımıyla malzemeye aktarılır. Homojen olarak dağıtılması sağlanır "Roler Coater"lar isteğe bağlı olarak 800mm ila 2400mm arasında değişik genişliklerde imal edile bilmektedir.

MACUN MAKİNESİ
Roller Coater'dan farklı olarak, sunta gibi yüzeyi bozuk olan malzemelerde yüzeye daha önceden sürülen macun yüzeye yedirilerek yüzey kalitesinin artırılması ve malzeme (boya) tasarrufu sağlanmış olacaktır.

DESEN BASKI MAKİNASI
Değişik ağaç malzemelere (MDF,SUNTA gibi) sert krom kaplı gravür merdanesi ile desen verilmesi sağlayan makinedir.

UV KURUTMA SİSTEMİ
Yapılan uygulamada UV esaslı kimyasal(UV boya veya vernik/lak) kullanılması durumunda malzeme üzerine sürülen kimyasalın kürleşmesini sağlayan makinedir. Kullanıcı için çok büyük bir zaman tasarrufu sağladığı gibi kaliteli bir yüzeyde sağlayacaktır.

JETAIR (SICAK HAVA KURUTMA MAKİNASI)
Daha çok su bazlı boyaların kurutulması için kullanılan bu sistem, sıcak havanın sistem içinde dolaştırılarak malzeme yüzeyine uygulanması ile çalışmaktadır. Ürünün kuruma süresine bağlı olarak modül sayısı değişebilmektedir. Isı izolasyonlu dış gövdesi ile e enerji kaybını önleyerek işletme için enerji tasarrufu sağlaya bilmektedir.

Düz zemin üzerine yapılan MDF arkalık gibi malzemelere uv boya uv lak atılarak yapılan çeşitli desenlerle yapılan yüzey boyama işlemi yapılır bu tür uv kurutuculu bakım onarım uv lamba tedariği bünyemizce yapılmaktadır.

Roller coater
Macun makinası
Desen baskı makinası
Uv kurutma
Sıcak hava kurutma
Uv lamba